Camp Rock TR'ye Hoşgeldiniz..
Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz veya Giriş Yapınız.

__Hayallerim___ - Sayfa 2 23ljj40
Camp Rock TR'ye Hoşgeldiniz..
Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz veya Giriş Yapınız.

__Hayallerim___ - Sayfa 2 23ljj40
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

__Hayallerim___

+2
calanthe.
jonasbrothers
6 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
calanthe.
Admin

Admin
calanthe.

Üyelik Gücü : 5491
Teşekkürleri : 12

__Hayallerim___ - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: __Hayallerim___   __Hayallerim___ - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 1:09 pm

Devamm..
http://camp-rock.hareketforum.biz
ßuket
Moderatör

Moderatör
ßuket

Üyelik Gücü : 445
Teşekkürleri : 0

MesajKonu: Geri: __Hayallerim___   __Hayallerim___ - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 2:04 pm

devam canım..[b]
jonasbrothers
Foruma Alışmış Üye
Foruma Alışmış Üye
jonasbrothers

Üyelik Gücü : 183
Teşekkürleri : 5

MesajKonu: Geri: __Hayallerim___   __Hayallerim___ - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 3:25 pm

5.Bölüm
Tam bu sırada kıvırcıklar eve gelmişti
Kevin:Sonunda geldik ağabeycim yaa :D
Nick: Hadi acele edelimde geç kalmayalım :D
Kevin:Joe neredesin.Evin içinde bağırdı.
Joe:Odamdayım :D
Nick ve Kevin Joe nun duymıcağı bir şekilde aralarında konuşmaya başladılar
Kevin: Bizimkine bir haller oldu.Şimdi gör normalden daha da özenmiş bir şekilde odasıdan çıkıcak bizim aşık :D
Nick:Umarım Bahar onu üzmez Camilla ve Demi gibi hatırlıyorsun dimi onlardan ayrıldıktan sonra bir süre eski Joe’dan eser yoktu =(
Yarım saat sonra
Joe:Hadi ağabeycim geç kalıyoruz biraz acele …:D
Kevin:Oğlum biz 15 dk hazırdık seni bekliyoruz bu zamana kadar :D
Nick:Bune yakışıllık abi bu kısa saç modeli sana çok yakıştı Göz Kırpma
Joe : Sağol bebeem (ben bebeem lafını çok severim bu arada) Göz Kırpma
Yine Joe:Hadi beee bu kadar sohbet yeter Sally Teyze’yi üzmek istemeyiz dimi :D
Bu konuşmalar sırasında Bahar:
4 yıl boyunca yaşayacağım bir odaydı burası.İçim o kadar doldu ki onları görünce heyecanmamak için kendimi nasıl sıktıysam odama girince hıçkıra hıçkıra ağlamaya başladım.Hemen kendime gelmeye çalıştım vede başardım.Eve hemen alışmayı istediğim için wc yi kendim bulmaya çalıştım sonundada buldum :D Yüzümü yıkadıktan sonra aynaya baktığımda gülümsemeye başladım ama ne gülümseme kahkaha atmaya başladım çünkü Joe nun arabadan inerken söylediği laf aklıma gelmişti “Tamam ama siz önce eve girinde içimiz rahat etsin” Göz Kırpma.Tam bu sırada aşağıdan zil sesi geldi.Bende odama geçip üzerime en sevdiğim elbisemi giydim bunu sebebi JB değildi Göz Kırpma yani tek sebebi JB değildi 4 yıl boyunca yaşayacağım bu evdeki ilk yemeğimdi
Mandy:Bahar hadi aşağıya gel yemeğe oturuyoruz
Bahar:Geliryorum Mandy.
Sally:Canım acele etme :D
Merdivenden indim ve tam karşım dalardı.Benim için ve bütün hayranları için dünyanın 3 harikası tam karşımdaydı.Bir saniye 4. harikasıda buradaydı Göz Kırpma Frankie Göz Kırpma
Bahar: Selam.Geciktiğim için özür dilerim
Sally:Önemli değil canım Göz Kırpma
Frankie:Hadi başlayalım çoook acıktım :D Frankie Candy nın yanında oturuyordu bayada iyi anlaşıyorlardı :D
Nick:Eee Bahar bize Türkiye’deki hayranlarımızı anlatsana orada hayranlarımın olduğunu biliyoruz ama bir türlü gidemedik.
Bahar : Gerçekten mi ..=( Bizim kızlar bu sözleri duysa ne kadar sevinirler.Sitecek sizinle ilgili her şeyi biliriz.Sitedekilerle birlikte Fan-Fiction bölümünde sizinle ilgili hikayeler yazıyoruz.
Kevin:Sen bizimle ilgili yazdın mı peki ??
Bahar: Tabiî kii Göz Kırpma
Mandy:Harika yaa :D
Nick:En kısa zamanda Türkiye’ye gitmek istiyorum
Bahar : Bizi sitecek sevindiren olaylar ne biliyormusunuz ??
Kevin: Nee ??
Bahar: Senin JONAS dizisindeki hindi hayranlığın Turkey=Hindi demek olduğu için her seferinde sen hindiyi seviyorum dediğinde bizde Türkiye’yi seviyorum dediğini düşünüyoruzzz :D:D
Nick:HeHe Göz Kırpma Nick karşımda dişlerini gösterek gülüyordu demekki anlattıklarımı komik bulmuştu Bebeem :D
Bahar:Dişlerin güzelmiş Göz Kırpma
Nick:Efendim !!
Bahar:Dişlerin diyorum güzel.Röportajlarında dişlerini güzel bulmadığını söylemiştin Göz Kırpma Ama bence çok güzeller Göz Kırpma
Nick : Teşekkür ederim
Bahar: Bir şey değil Göz Kırpma(bebeem)tabi bunu içimden söyledim :D
Sally: Yemeğiniz bittiye salona geçelim mi
Kıvırcıklar : Tabi kii =) Joe ilk defa konuşmuştu
Candy: Film izliyelim mi ?
Herkes birlikte : Evettt =)

Bu bölüm uzun oldu oyüzden burada bıraktım en kısa zamanda 6. bölüm geliyor
calanthe.
Admin

Admin
calanthe.

MesajKonu: Geri: __Hayallerim___   __Hayallerim___ - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 3:29 pm

Çok güzel canım, devam.
MeLiqE
SüperMod
SüperMod
MeLiqE

Üyelik Gücü : 948
Teşekkürleri : 1

MesajKonu: Geri: __Hayallerim___   __Hayallerim___ - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 3:29 pm

Süper canım devamm
calanthe.
Admin

Admin
calanthe.

MesajKonu: Geri: __Hayallerim___   __Hayallerim___ - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 3:30 pm

Devam..
jonasbrothers
Foruma Alışmış Üye
Foruma Alışmış Üye
jonasbrothers

MesajKonu: Geri: __Hayallerim___   __Hayallerim___ - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 3:34 pm

Teşekkürler en kısa zamanda yeni bölümü eklicem Göz Kırpma
calanthe.
Admin

Admin
calanthe.

MesajKonu: Geri: __Hayallerim___   __Hayallerim___ - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 3:35 pm

Devammmm =))
MeLiqE
SüperMod
SüperMod
MeLiqE

MesajKonu: Geri: __Hayallerim___   __Hayallerim___ - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Haz. 25, 2010 1:56 pm

Devam canım 8)8)8)
jonasbrothers
Foruma Alışmış Üye
Foruma Alışmış Üye
jonasbrothers

MesajKonu: Geri: __Hayallerim___   __Hayallerim___ - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 2:54 pm

6.Bölüm
Nick:Mandy filmleri getirsene içlerinden seçelim
Mandy:Yerini biliyorsun kalk kendin al kardeşim :D
Nick: Tamam bee
Nick elinde filmlerle geri geldi.
Kevin en nefret ettiğim film türünü izlememizi önerdi
Kevin : Korku filmi izleelim mi? Offf hayır olamaz.Tamam komik gelebilir ama ben şu zamana kadar çok az korku filmi izlemiştim ama bunu onlara nasıl söylicektim.
Ben hariç herkes: Olur diye bağırdılar.
Joe benim sessiz durduğumu gördü herhalde
Joe:Bahar bir sorun mu varr ??
Bahar: Yooo =) Hadi izleyelim.
Film beklediğimden daha az korkunçtu :D Film arası olduğunda Frankie ve Candy’ye baktığımızda çoktan uyuduklarını görüdük.Nick cd leri değiştirirken
Kevin :Offf bizim Bonus Jonas sabaha kadar hayatta uyanmaz .
Mandy:Sorun değil bu gece bizde kalsın zaten yarın bir şeyler yaparız dimi
Joe:Yaparız.Hem Bahar’a buraları tanıtırız =)
Mandy: Bahar sana uyar dimi ?
Bahar: Tabi kii =)
2.Bölümde gerçekten güzeldi.Arada Joe ya bakmamaya çalışsam da fazla dayanamadım.Ve ona baktığımda göz göze geldik.Ben bakmadan önce demi bakıyordu yoksa şimdi mi baktı off bilmiyorum yine kafam karıştı
Film bittiğinde Bonus Jonas hariç bütün kıvırcıklar gittiler.Tabi hepsini öptüm en son Joe yu öptüm ve diğerlerinden çok farklı duygular hissetmeme neden oldu.Nick ve Kevini öperken kendimi çook mutlu heyecanlı hissettim ama Joe’da bunlardan ayrı adını tam koyamadığım duygular hissettim.
Candy’yı uyandırmak çok kolay oldu ama Frankie dedikleri gibi çoook zor uyandı ama sonunda uyandıra bildik ve misafir odalarından birine onu yatırdık :D
Mandy ve bende odalarımıza geçtik onun odası benimkini hemen yanındaydı Göz Kırpma
Pijamalarımı giydim ve JB fotolarına baktıktan sonra kitabımı aldım yatağıma uzandım ama okuduğumdan hiçbir şey anlamıyordummm =(
Kapım çalındı.
Mandy:Bahar girebilirmiyimm ??
Bahar: Tabi ki Mandy =)
Gelip yatağımın kenarına oturdu onu gerçekten çok sevidm
Mandy:Eee ilk günün nasıl geçti ?
Bahar:Harika geçti
Mandy:Bizim kıvırcıkları seviyorsun dimi ;)Bahar’ın eve geldiğinde odasına asmış olduğu posterlere bakarak. =)
Bahar : Tabi ki : )
Mandy:Valla sevilmicek gibi değiller :D
Bahar:Bence de :) Mandy bir şey sorabilir miyim sana ??
Mandy : Ne istersen sora bilirsin.Artık en yakın arkadaşız =)
Bahar Mandy nın onu yakın arkadaşı olarak görmesinden acayip mutlu oldu :)
Bahar : Bana gelen kağıtta Edward Vanduyne yazıyordu.ama ben kendisiyle hiç karşılaşmadım.
Mandy: Haa sana söylemeyi unuttum babamla annem 3-4 sene önce boşandılar ev hala onun olarak gözüküyor.Arada eve gelir ama ben genel de gidiyorum :)
Bahar: Anladım.Ama senin için çok üzüldüm :(
Mandy: Önemli değil canım artık alıştım :( Hadi sen yorgunsundur hemen yat yarın sabah kahvaltı yaptıktan sonra bizimkilerle bir şeyler yaparız uyar mı sana ?
Bahar :Çook mutlu olurum :D
Mandy:İyi geceler :)
Bahar : Sanada.
Eve geldimde annemi arıcaktım normal planımda ama onların önünde bu kadar duygusal olduğumu belli etmek istemediğimde anneme eve geldiğimde –Annecim eve ulaştım seni akşam ararım daha rahat konuşuruz seni ve evdeki bütün herkesi çook öpüyorum :D-diye mesaj çektim yalnız kaldığıma göre şimdi araya bilirim.
Annemle konuşmamız fazla uzun sürmedi.
Hadi iyi geceleeer :D

Ne uykum varmış abi aslında kahvaltıyı hazırlamaya yardım etmek istiyordum ama onlar kahvaltıyı hazırlamış beni bekiyorlardı Göz Kırpma
Bahar: Günaydın :)
Hepsi birlikte :Günaydın :D
Frankie ve Candy de uyanmış beni bekliyorlardı. Yemekten sonra belki direk çıkarız diye üstümü giyinip inmiştim en sevdiğim şortum ve tişörtüm vardı şaçlarımı önüme alıp kurdeleli bir taç taktım aynada kendime baktığımda kendimi çok beğendim.Onlarında beğendiğini ve bir gerçeği Frankie azından kaçırmasıyla öğrenmiş oldum.
Frankie:Bahar abla çok tatlı olmuşsun yanı Joe abimin dediği kadar tatlı ve güzelsin.
Mandy’nın ona ne dedin sen gibisinden bakış attığını gördüm :) O nasıl oluyorsaaa =)

Joe beni öylemi görüyordu.Yüzümün yandığını hissettim.Başımı öne eğdim ve kahvaltımı yapmaya çalıştım.
Mandy:Bahar yemeğini bitirdiysen hadi hep birlikte çıkalım .Anne sende bizimle geliyor musun?
Sally:Hayır canım eve almam gereken bir şeyler var o yüzden markete gitmem lazım siz benim için de eğlenin.

Aslında bu sabah kalktığımda her şeyin sadece bir rüya olduğunu düşünmüştüm ama rüya olmadığının kanıtı daha doğrusu kanıtları tam karşımdaydı. Bizi bekliyorlardı.

Devammmm Göz Kırpma
MeLiqE
SüperMod
SüperMod
MeLiqE

MesajKonu: Geri: __Hayallerim___   __Hayallerim___ - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 27, 2010 8:44 am

Devamm en güzel bölümü buydu canım
ßuket
Moderatör

Moderatör
ßuket

MesajKonu: Geri: __Hayallerim___   __Hayallerim___ - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 27, 2010 10:46 am

evet en güzeliydi...

devam canım Utanmak
jonasbrothers
Foruma Alışmış Üye
Foruma Alışmış Üye
jonasbrothers

MesajKonu: Geri: __Hayallerim___   __Hayallerim___ - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 27, 2010 11:25 am

Beğendiğinize sevindimmm Çok Mutlu
ßuket
Moderatör

Moderatör
ßuket

MesajKonu: Geri: __Hayallerim___   __Hayallerim___ - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 27, 2010 9:15 pm

devamm
MeLiqE
SüperMod
SüperMod
MeLiqE

MesajKonu: Geri: __Hayallerim___   __Hayallerim___ - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 27, 2010 9:56 pm

Devam canım daha güzel bölümlerle inşallah beklioruz sabırsızlıkla ( nasıl cümle kurdum ya Dil Çıkarmak Dil Çıkarmak )
jonasbrothers
Foruma Alışmış Üye
Foruma Alışmış Üye
jonasbrothers

MesajKonu: Geri: __Hayallerim___   __Hayallerim___ - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 9:09 am

7.Bölüm
Nick bu seferde centilmence davranarak araba kapısını açtı
Yine aynı şekilde :Buyurun bayanlar.
Mandy:Bahar sen olmasan nerde böyle centilmenlik.Bir keresinde film izliyorduk aynı bu şekilde bir kızın kapısını açtı yakışlı bir adam bende Nick’ten “Elinmi yorulur ya kapıyı açsan.”Budur abicim odunluk dışarıdan sakin filan göründüğüne bakma.
Kevin : Tamam yeter hadi ya ağaç olduk bir dahakine ben açarım kapıyı
Mandy: Haa şöyle
Joe sürücü koltuğundan arkaya bize doğru döndü : Ee ne yapıyoruz Bahar.Bu gün senin günün ne istersen yapıcaz.
Bahar : Valla sizinle birlikte ne yaparsam yapayım ben mutlu olurum
Mandy : Ben valla hiçç mutlu olmam sizle hadi alışveriş merkezine.
Joe : Tamam benim de gömlek almam lazım zaten
Kevin : Benim ayakkabı
Joe : Frankie,Candy size uyar mı plan.
Frankie : Uyarda hamburger yemeden geri dönmem
Nick : Tamam seni mi kırıcaz gideriz

Aslında benimde alıcaklarım baya vardı. 3-4 senedir kendi Jb ihtiyaçlarım için biriktirdiğim parayla buradan bulabildiğim cd leri ve Burnin Up kitabını almayı istiyorum.

Alışveriş merkezi yakınmış hemen ulaştık.Önce nasıl dolaşalım diye plan yaptık çünkü JB topluca dolaşırsa çok dikkat çeker diye ayrı dolaşmamız lazımdı.
Kevin ve Nick aynı anda : Joe ile Bahar siz birlikte dolaşın neler istiyorsanız bakın
Kevin Nick’i dürttü.
Kevin konuşmaya devam etti:Ben de Mandy ile dolaşırım Nick sende çocuklarla dolaşırsın annem Frankie ‘de bir şeyler alın dedi.Okullar açılıyor okulda giymek için abartmayın ama dedi.
Mandy : Sally sende bak tamam mı bende dönüşte beğendiklerini alırım tamam mı Hadi fazla dikkat çekmeyin
Herkes dağıldı.
Şu anda yıllardır sevdiğim beğendiğim kişinin yanında yürüyordum bu çok fazla kişinin başına gelicek bir şey olduğunu düşünmüyorum.
İlk konuşan o oldu
Joe : Bahar önce sen neler bakıcaksan onlara bakalım daha sonra benim için bakarız.
Tamam demeye döndüğüm anda 1 tane fanı Joe nun yanına gelmiş foto çektirmek istiyorken gördüm.Yanlış bir anlama olmasın diye ben devam ettim.Daha sonra bana yetişti.
Bahar : Açıkçası benim cd almam lazım daha sonrada tişört bakmam lazım ama cd ler daha önemli benim için o yüzden bu gün ben cd leri hallediyim daha sonra geldiğimde de tişört alırım
Joe : Tamam o zaman Ne cd’si alıcasın ?
Bahar : Sizin cd leri alıcamm
Joe : İmzasız dimi ?
Bahar : Öyledir kesinlikle
Joe : Ama aldıktan sonra imzalı olucaktır merak etme

Türkiye’deki D&R benzeri bir mağazaya götürdü beni Joe.
Bahar : İşte görüdüm oradalar.
Joe : Nasıl gördün hemen ya.
Bahar : Joe JB pankartının altında ne olabilir başka
Joe : Aa pardon haklısın.
Bahar : Jonas brothers,A litte bit longer, lines,vines and traying times ,Who I Am, Camp Rock Soundtrack, The 3D Concert Experience Soundtrack, JONAS LA Soundtrack
Tamam.Joe Burnin Up kitabını görüyor musun ?
Joe: İşte şurada.Tam yanımda yerde olduğunu gördüm ben almadan o çoktan alıp bana vermişti.
Tam alırken elim eline değdi gerçekten garip duyguydu bu
Bahar : Teşekkür ederim.Son bir şey daha sorucam. It’s About Time artık piyasada filan yok dimi.
Joe: Evet piyasada yok ama bizde birkaç tane fazladan olması lazım ben sana getiririm olur mu ?
Bahar: Çook teşekkür ederim.
Joe : Seni mutlu görmek benimde mutlu olmamı sağlıyor. Bunu bana kasanın önünde sıra beklerken kulağıma söyledi.Bu neydi şimdi =)
Mağazadan çıktıktan sonra yeniden dolaşmaya başladık.Sonunda TR de rastlamadığım bir giyim mağazasının önünde durdu.
Joe: Burayı çok seviyorum çok güzel şeyler oluyor.
İçeri girdik.
Mağaza görevlilerinden biri direk yanımıza gelerek size yardım edebilir miyim dedi.
Joe : Hayır teşekkürler. Bana dönerek hadi bakalım bütün turne boyunca kıyafetlerimin hepsini neredeyse giydim o yüzden yeni kıyafetlere ihtiyacım var bana yardımcı olursun dimi Bahar.
Bahar : Beni çook mutlu eder.
Joe : Şu ileride bayan tarafıda var daha sonrada sana bakarız olur mu ?
Bahar : Bakarız. Hadi bakalım neler bulabilicez bakalım Bu günkü en uzun konuşmam bu

Arkadaşlar bu günlük bu kadar kısa bir süre sonra tatile çıkıcam o yüzden büyük ihtimalle devam edemicem yarında eklemeye çalışırım
ßuket
Moderatör

Moderatör
ßuket

MesajKonu: Geri: __Hayallerim___   __Hayallerim___ - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 10:31 am

süper

devam lütfen Özür Dilemek
MeLiqE
SüperMod
SüperMod
MeLiqE

MesajKonu: Geri: __Hayallerim___   __Hayallerim___ - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 11:15 am

Evet süper canım devamını getir öyle git Kahkaha

bu arada iyi tatiller canım
ßuket
Moderatör

Moderatör
ßuket

MesajKonu: Geri: __Hayallerim___   __Hayallerim___ - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Tem. 05, 2010 5:49 pm

:D
jonasbrothers
Foruma Alışmış Üye
Foruma Alışmış Üye
jonasbrothers

MesajKonu: Geri: __Hayallerim___   __Hayallerim___ - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 10:00 pm

Arkadaşlar 10-15 gün yokum o yüzden 3 BÖLÜM BİRDEN
[8.Bölüm / Arka fonda Jonas Brothers-L.A Baby öneririm
Bahar : Joe bak bu gömlek nasıl
Joe : Gerçekten harika.Kareli gömlekleri çok giydiğimi biliyorsun dimi
Bahar: Yani
Joe: Peki sence bu pantolon nasıl.
Bahar : Harika ötesi .O anda önümde duran tişörtlerden ona uyucak bir tane buldum.”Bununla çok daha güzel olur.”
Joe : Bencede.Bunun elimde tuttuğum şeye bakmadan söyledi bunun 2 anlamı vardı ya benim bulduğum her şeyin güzel olduğunu düşünüyor yada beni ciddiye almıyor bunu anlamanın bir yolu vardı. Gittim bayan reyonundan bir tane gerçekten çok kötü olan bir tişörtü aldım.”bu nasıl Joe sana yakışır dimi “
Joe yine yüzüme bakmadan “Evet yakışır ya rengide çok güzel “
Bahar : Joe neden beni ciddiye almıyorsun
Joe : Efendim.Bu sefer bana döndü ve elimdeki tişörte bakma zahmetini gösterdi
Bahar : B eni diyorum niye ciddiye almıyorsun sana bayan tişörtü gösteriyorum dönüp ne gösterdiğime bile bakmadan cevaplıyorsun
Joe : Senin üzdüysem çooook özür dilerim.Ama ben sadece ım..şey senin beğendiğin her şeyi giyebilirim.O yüzden sorduğun her kıyafete bakmadan harika dedim.Şunuda bilki eğer sen gerçekten beğendiysen bunu bile giyebilirim Yineee bu neydiii
Bahar : Gerek yok zaten beğenmemiştim
Gerçekten çook eğlendim normalde annemlede alışverişe çıkardım ama hiç eğlenemezdim ama bu gün gerçekten farklıydı saatte baktık bir buçuk saat geçmişti.Ama ancak Joe nun işi bitmişti. Benimde alıcağım çok şey yoktu yeni bir pantolon , gömlek , tişört, hırka ve bir çanta aldım.Ama bunların hepsini Joe seçti ama hepsini çook beğendim.Gömleğimin aynısından erkek reyonuda da olduğu için Joe’da ondan aldı yani bir çift gömleğimiz oldu onunla.Kasadan bütün hepsini geçirdik.En sonunda Joe bir kolye uzattı kasiyere daha sonrada cebine koydu.Nedense kolyeyi gördüğümde bana vericek sandım ama düşündüğüm gibi olmadı.
Joe : Hadi o zaman Nick mesaj attı yukarıda hamburger söylemişler bizim içinde.
Bahar : Gerçekten çook güzel olur çünkü baya açıktım
Joe : Bendee
Mandy : Heyy buradayız Baktığımda 1 kişi fazla olduklarını gördüm Kev sormayı unutmuştum nerede olduğu ama karşımdaydı şimdi
Joe : Ooo kimler varmış burada yengelerin en güzeli
Danielle : Teşekkür ederim.Sen bizimkilerin bahsettiği Bahar olmalısın bende…
Bahar : Tanıyorum
Dan : Hiç şaşırmadım desem.
Bahar : Bende seve seve inanırım desem.
Dan : Seni şimdiden çook sevdim.
Bahar: Benim zaten daha önceden de sana karşı bir sevgim vardı
Nick: Bayanlar yemeklerimiz geldi
Herkes hamburgerlerini yemeğe başladı.Bizde Dan ile koyu bir sohbete daldık
Mandy: Kızlar beni unuttunuz
Dan : Seni unuturmuyuzz
Mandy: Eee neler aldın bakalım
Aldıklarımı ikiside çook beğendiler. Hatta yarın okulun ilk günü bunları giymemi önerdiler
Bu öneriye uymayı düşünüyorum
Nick: Bahar yarın üniversitede ilk günün ne düşünüyorsun
Bahar: Aslında hiç heyecanlı filan değilim
Nick: Gerçekten mi ya ben üçümüzde aynı niversiteye gitmemize rağmen ben ilk gün baya heyecanlanmıştım
Kevin : Hiç belli olmaz Bahar ünivertiseden içeri girdiğin anda heyecanlanmıyor musun o zaman anlarsın
Mandy saatine baktıktan sonra : Ooo 5 saattir buradayız hadi herkes evine kardeşim Dan. Sen bizimle gel istersen.
Dan : Gelmeyi çok isterdim ama Kevin ile yüzükleri almaya gidicez.
Öyle heyecanlandım ki : Ne yüzüğüüüü
Kevin: Nişan yüzüklerimizi
Dan : Bahar ben sana daha sonra her şeyi ayrıntılarıyla anlatırım hiiç merak etme canım
Bahar: Peki öyle olsun

Yine odamdayım kitap okumaya öyle dalmışım ki acayip uyuklamaya başladığımın farkında değilim
Hemen toparlandım ve yarın giyeceklerimi hazırladım eğer şimdi yatarsam erkenden kalka bilir banyo yaptıktan sonra hazırlanıp kahvaltıyı hazırlaya bilirim.
Planladığım gibi erken kalktım bütün işlerimi bitirdiğimde herkes kalkmıştı.Hep birlikte kahvaltımızı yaptık.
Mandy: Önerilerimize uymuşsun
Bahar: Uymayıp ta neyapıcaktım :DAslında bütün öenerilerine uymadım yani yanlızca gömleği giymedim aslında giymek istemedim
Beni Mandy bırakıcaktı sonrada kendi okuluna gidicekti
Mandy arabayı üniversitenin önünde durdurdu: Başarılar Bahar’cım.
Bahar : Teşekkür ederim Mandy.=) Evde görüşürüz

Kevin’in dediği gibi içeri adımımı attığım anda heyecan bastı okul çook büyüktü acaba türk varmıdır bu okulda
Hemen danışma bölümüne gittim bana çok yakın davrandılar. Ders programımı, dolabımın yerini ve okulun krokisi üzerinde derse gireceğim sınıfların işaretli olduğu kağıtları verdiler.
Direk dolabımı bulmakla başladım işe rahatlıkla bula bildim şansıma ilk dersimin olduğu sınıfa çok yakınmış erken gelmiştim herhalde her yer boştu hemen en önde mükemmel bir yer buldum ve yerleştim.Yavaş yavaş sınıf dolmaya başladı konuşmalarına kulak misafiri olduğum kadarıyla bir birleriyle konuşanlar genellikle aynı lisede okuyan arkadaşlar bir anda kendimi gerçekten yalnız hissettim ama bir ses geldi “Bahar inanmıyorum bu sensin” kimden gelmişti bu ses….

9.Bölüm /Arka fonda Jonas Brothers-Hey You dinlemenizi öneririm
Bahar : Ayy inanmıyorum Damla
Damla: Kendi memleketinde karşılaşmazsın git ele orada karşılaş olcak işmi şimdi
Bahar : Eee görmeyeli nasılsın
Damla : Ne olsun.Yolculuk boyunca uyuduğun için fazla konuşamadık
Bahar : Ne yapıyım yaa
Damla : Eee sen ne yaptın görmeyeli.Benden önce JB gördüğünü söyleme şurada düşür bayılırım
Bahar : Damla bak bayılayım filan deme okulun ilk günü birde seninle uğraşamam
Damla : Gerçekten gördünmü nerde gördün ? Hadi anlat..
Bahar : Tamam susar anlatıcam.Ve bütün olanları anlattım.Ama bazı özel duygularımdan bahsetmedim
Damla : Bahar benide tanıştırsın dimi
Bahar : Tabi ki.
Damla : Yani sen şu anda Joe nun beğendiği şeyleri o da senin beğendiklerini giyiyor öylemi
Bahar : Evet
Tamda konuşmamız bittiğinde öğrentmen içeri girdi
*
Offf ne haftaydı yaa ama yeni arkadaşlar yeni öğretmenlerle tanışma derken 1 haftanın nasıl geçtiğini anlamadım
Yine Damla ile okul çıkışına kadar birlikte gittiğimiz bir günde.
Bahar : Offf çook yoruldum eve gidip uzanma ist….Bitiremeden Damla beni dürtmeye başladı.Ne olduğunu anlamak için önüme baktığımda karşımızda Nick ve Joe’yu gördüm.
Nick : Nasıldı ilk günün
Bahar : Nasıl olsun güzeldi ama yorucuydu.
Damla beni yine dürtmeye başladı.
Bahar : Haa unuttum size bahsettiğim site vardı ya oradan tanışıyoruz işe bak ilk dersimiz aynıydı
Nick : Ben Nick
Damla : Ben-de Damm-laa
Joe : Ben Joe.
Damla : Dam-la tanıştığıma memnun oldum Bahar benim gitmem gerekiyor yeni eve geç kalmak istemiyorum
Bahar : Tamam canım yarın görüşürüz.
Nick : Tekrar görüşürüz umarım.Tanıştığıma memnun oldum.Nick bunları söylerken bizde Joe ile karşılıklı gülüştük
Damla : Umarım görüşürüz
Joe : Mandy yolladı bizi kendisi 1 saat sonra bize katılıcakmış . Kev ile Dan onlarda birlikte dolaşıcaklarmış.
Nick : Nereye gitmek istersin ?
Joe : Aslında ben 1 saat boyunca sana buraları tanıtırız daha sonra da Starbucks gider Mandy ile buluşruz ondan sonrada dilediğimizce dolaşırız diye düşünmüştüm
Bahar : Valla iyi düşünmüşsün
Nick : Hadi o zaman atlayın arabaya.

Burada zaman kavramında bir yanlışlık olmalı saatlerin nasıl geçtiğini anlamıyorum ama Mandy’nın yanına tam zamanında vardık.Aslında o bizim yanımıza geldi.Çünkü biz acayip acıktık Mandy bende acıktım diyince .Joe da o zaman her zaman gittiğimiz yerde buluşalım dedi.
Nasıl bir yeri acaba birde bakıyormuşum her zaman gittikleri yer bir türkü barmış filan :D
Tabiî ki öyle bir yer değildi.Kapıdan adımımızı attığımız anda
Garson : Hoş geldiniz her zaman ki yerinizi ayarlıyorum hemen.
Joe : Teşekkürler.
Bakalım nasılmış her zaman ki yer.Bunlarda hiç kötü kavranımı bilmiyor ya harika bir yerdi karşında harika bir manzara vardı. Oturduğumuzdan 5 dk sonra Mandy geldi ve direk
Mandy: Ne yiyoruz
Nick : Çok mu acıktın kıyamam sana.Garson Bey bakar mısınız
Garson : Buyurun Mr.Jonas
Nick : Menü alabilir miyiz ?
Garson :Buyurun Mr.Jonas.Menüleri dağıtmaya başladı.
Bende aldım ama ne yiyeceğime karar veremedim Mandy ve Nick hemen söylediler.
Joe : Benim istediğimden söyleyelim istersen.Benim burada en sevdiğim yemek.
Bahar : Tamam bende senin istediğinden yiyeyim
Yemeklerimiz geldi herkes hiç konuşmadan yemeklerinin bir çoğunu bitirdi yalnızca ben onun beğendiği bir şeyi yediğim için bitmesin diye yavaş yavaş yiyordum

Yemeklerimiz bittikten sonra hepimiz çook yediğimizi söylüyorduk bunun üzerine
Nick : Hadi o zaman sahile inelim biraz yürüyelim nasıl olur ?
Mandy ve ben : Harika olur

Joe hesabı istedi
Bahar : Ben ödeyebilir miyim ?
Joe : Hayır.O mühteşem gülüşüyle söyledi bunu.
Bahar : Bare ben kendi hesabımı ödeseydim.
Joe: O zaman başka bir yemekte sen ödersen ödeşiriz olur mu?
Bahar : Memnuniyetle

10.Bölüm[Sezon Finali]Şarkı önerim Joe Jonas-Make It Right
Sahil sakin ve sessizdi..
Nick ve Mandy kol kolla önden yürüyorlardı.
Bizde arkada Joe ile yürüyorduk ama kol kola değil.
Biraz yürüdük ama ikimizde konuşmadık.
Joe : Biraz oturalım mı Bahar ??
Bahar : olur tabi ki.
Kumların üzerine oturduk ona bakmak için döndüğümde göz göze geldik ve usulca beni öptü ne olduğunu anlayamadım bir şekilde anı olmuştu.Kızmam mı gerekiyordu acaba ama kızamıyordum…
Joe : Bahar.Geldiğin günden beri benim için her şey değişti.Her an seni görmek istedim her an yanında olmak istedim.Bu günü ayarlayanda benim.Çünkü sensiz bir hafta nasıl geçti sana anlatamam. Seni gördüm andan beri sana söylemek istediğim bir şey var.
Elimi tuttu ve
Joe:“Seni çok seviyorum”
Bahar : Bende seni çok seviyorum.Bu sefer ben onu öptüm.
Bir birimize bakarak güldük.
Joe : Buna ne kadar sevindim anlatamam
Bahar : Şu anda rüyadayım herhalde
Joe : Bende her halde aynı rüyayı görüyoruz
Biraz öylece el ele oturduk.
Joe : Şu şekilde sonsuza kadar oturmayı ne kadar istediğimi anlatamam ama Nick mesaj çekti nerdesiniz diyor.
Bahar : Yarında geliriz ondan sonraki günde ondan sonraki günde
Joe : Bende öyle düşünmüştüm
Bahar : Hadi öyleyse daha fazla bekletmeyelim
Joe hemen ayağa kalktı ve bana elini uzattı ayağa kalkmam için ama ayağa kalktıktan sonra elimi hiç bırakmadı.Nick ve Mandy çok uzakta değillerdi yanlarına el ele gittiğimizden ikisinin surat ifadesi o kadar komikti ki.
Nick : Wowww bir biz kaldık Mandy ne yapıcaz yaa Tebrik ederim
Mandy : Oğlum sen kendi adına konuş .Bende tebrik ederim ne kadar sevindim anlatamam
Joe ve Bahar : Teşekkür ederiz
Nick : Mandy benim neden haberim yokkk
Mandy : Sorsaydın söylerdim.Buraya geldiğimizden beri Damla’dan bahsetmeseydin.Neymiş Joe gibi ilk görüşte aşka inanmaya başlamış.
Mandy bunların benim karşımda söylediği için Nick kıpkırmızı oldu.
Bahar : Nick bana söyleye bilirdin.
Nick : Aslında çook anı olucağını düşündüm o yüzden biraz üzerinden zaman geçtikten sonra sana söylemeyi düşünüyordum
Bahar : Tamam o zaman sen ne zaman söylemek istersen haberim olsun
Nick : Bu kadar utandığım yeter Mandy elimden tutta yerin dibinden çıkıyım
Mandy : Bahar’ın bilmediğini nerden bile bilirim acaba
Joe : Eee kızlar sizleri istemeden de olsa eve bırakmak zorundayız
Mandy: Bir zahmet yani

Evin önüne geldiğimizde beni öptü ve arabadan indim.Araba gözden kaybolana kadar arkalarında baktık.
Sally : Hoş geldiniz kızlar.Aç mısınız bir şeyler hazırlayayım mı ?
Bahar : Teşekkür ederim ama ben acayip tokum.
Mandy : Aynen
Bahar : İyi geceler. Çok yoruldum.Bu arada yarın ki kahvaltılar benden
Sally : Tamam o zaman ama yinede yardım ederim
Merdivenlerden yukarı çıkarken Mandy koluma girdi.
Mandy : Eee neler oldu anlat bakalım Ama önce pijamalarımı giyeyim o zaman anlatırsın
Bahar : Bana uyar
Bende pijamalarımı giydim.Ne kadar hızlı giydiyse Mandy de hemen geldi
Mandy : Anlat bakalım
Her şeyi en ufak ayrıntısına kadar anlattım
Mandy : ikinizin adına da çook sevindim.
Bahar : Eee hep ben konuştum senin Nick söylediğin kimdi bakalım gözümden kaçmadı
Mandy : Bizim okuldan Bahar bir görsen çook tatlı beni çok seviyor bende onu çook seviyorum.Neler olucağını zaman göstericek.Bizim okuldaki kızları görsen hepsi benimkinin peşinde ama bana benden başka birini gözünün görmediğini söyledi biliyormusun
Bahar: Woowww
Mandy : Acayip uykum geldim hadi yarın zaten tatil bir şeyler yaparız illaki o zamanda anlatırım
Bahar : Benim için hava hoş ben seni her zaman dinlerim.

Tam Mandy odamdan çıktığı anda telefonuma mesaj geldi.
Joe..
“İyi Geceler ”
Bende cevap olarak :
“İyi Geceler ” yazdım =)
Joe..
“SENİ ÇOK SEVİYORUM”
Bahar..
“BENDE SENİ SEVİYORUM
MeLiqE
SüperMod
SüperMod
MeLiqE

MesajKonu: Geri: __Hayallerim___   __Hayallerim___ - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 6:09 pm

Offf süpermiş ya allah ayırmasın sizi allah mutluluk versin ama Joe'yla değil nickle olsun joe benim :D :D :D
ßuket
Moderatör

Moderatör
ßuket

MesajKonu: Geri: __Hayallerim___   __Hayallerim___ - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 10:23 pm

gerçekten süper olmuş baylıdım yani yaaa çok güzel
MeLiqE
SüperMod
SüperMod
MeLiqE

MesajKonu: Geri: __Hayallerim___   __Hayallerim___ - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 09, 2010 9:28 am

Evet süperdi sen tatilde olsan bile devam :D
jonasbrothers
Foruma Alışmış Üye
Foruma Alışmış Üye
jonasbrothers

MesajKonu: Geri: __Hayallerim___   __Hayallerim___ - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 2:29 pm

11.Bölüm
Kısa(!) bir aradan sonra yine merhaba :D
Umarım bu ara süresince Takipçi kaybetmemişimdir :D
Lafı uzatmadan yazmaya başlayayım ben :D

Mandy’nin tatil anlayışına hayranım gerçekten.Sabah erkenden beni kaldırdı.
M: Hadi uykucu uyan geç kalıcaz.
B: Nereye geç kalıyoruz yaa :S
M: Dün sana söylemeyi unuttuk yarın bizimkilerin konseri var :) Bizi de çağırdılar Joe söylemeyi unuttu galiba ama mesaj çektim dedi neyse :)
Baktım telefona kapalı :( Açtım Joe’dan baya mesaj var hepside aynı :) ‘’ Söylemeyi unuttum çok üzgünüm :( Yarın konser var sen Mandy ve Damla davetlisiniz seni orada görmeyi çok isterim :) Seni Seviyorum :)
B: Tamam. Bu günden mi gitmek zorundayızz :)
M: Evet saat sabah 5. 6 gibi yola çıkıcaz o yüzden acele etsen çok iyi olur :)
B: İyi :) Ama kaçmak yok sende yardım ediceksin :)
M: Ne demek prenses :)
B:Aaaa !!Peki ya Damla onun haberi varmı ???
M : Nick ona önceden söylemiş.
B: Oooo bunlar baya konuşuyorlar demek hiç haberim yok valla ben Damla’ya anlatıyorum o bana anlatmıyor.Ben sorarım ona :)
M : Kızma Damla’ya. Ben baya sevdim onu :D
B: O da seni baya seviyor :D
Telefonum çalmaya başladı arayan Danielle idi :)
D: Günaydın Bahar
B:Günaydın.Nasılsın ?
D: İyiyim tatlım :D Geliyorsunuz dimi =)
B: Tabi ki.Şu anda hazırlanıyorum :D
D : Tamam o zaman biz şimdi evden yola çıkıyoruz önce Damla’yı alıcaz sonrada sizi alırız size uyar mı??
B: Süperrr :)
D: Öpüyorum seni.Herkesin selamı var size :)
B: Senden Selam söyle bizim için onlara :D

Saat 6’ya 5 vardı ve biz kapıda Mandy ile onları bekliyorduk :)
Hemen geldiler.Tanrım inanmıyorum yaa bu gerçek olamazzz :)
Normal araba ile gelirler diye tahmin etmiştim ama tur otobüsü ile gelmişlerdi.Sadece iki tane el çantamız vardı onlarıda Big Rob elimizden aldı.Many çok rahat otobüse bindi herkesle selamlaştı ama ben her an bayılma düşüncesiyle yavaş yavaş ilerliyordum ama sonra içeride Joe ve hayatımda o kadar benim için önemli olan bir çok insan olduğu aklıma gelince kendimi güvende hissettim ve hızlı yürümeye başladım :)
Herkesle selamlaştım en sonunda Joe ‘nun yanına varmıştım bu geçen sürede dikkatimi Damla ile Nick dikkatımı çekti çünkü el ellelerdi .Damla’nın ne kadar mutlu olduğu her halinden anlaşılıyordu :) İkisinide çook seviyorum :D

Ayy ne yolculuktu :) :)
Hayatımda bu kadar eğlendiğimi hatırlamıyorum :) saçma sapan pozlar vererek çekindiğimiz fotoğraflarımı desem Normal pozlarmı desem :) sonra hep birlikte tabu oynadık ne kadar eğlendim anlatamam :D
Çok yoruldum bir köşeye geçip onları izlemeye başladım daha sonra Joe Laptopunu alıp yanıma geldi çekindiğimiz bütün fotoğrafları bilgisayara attı daha sonra sadece ikimizin olduğu fotoğrafı masaüstü yaptı.Daha sonra Twitter’a girdi ve şunu yazdı. ‘’ Hayatımı değiştiren kişi seni çook seviyorum’’ Dayanamayıp yanağından öptüm ve kulağına bende seni çok seviyorum dedim :)

Yolculuğumuz sona erdi geldiğimiz yer çook büyük ve harikaydı :)
Joe elimden tuttuğu gibi koşarak sahneye çıkardı.Harika bir yerdi :)
Konser alanını arkamıza alarak telefonumdan ikimizin fotoğrafını çektim ve direk duvar kağıdı yaptım :)Sahnenin kenarına oturduk.Bizden hemen sonra Damla ve Nick’te yanımıza gelip oturdular.
Bütün günümüzü konser alanında geçirdik.Bizimkilerin hayranlar yüzünden dışarı çıkması bir süre sonra yasaklanmış gibi bir şey oldu Damla ile ben konser öncesi satılan ürünleri almayı istediğiz için Damla ile dışarı çıktık tabi bir sürü şey aldık T-shirt’ler bileklikler kolyeler aklınıza onlar ile ilgili gelicek her şeyi aldık :D

Yanlarına geri döndüğümüzde t-shirtleriminizin hepsini imzalattık :) Hayran psikolojisi ne yapalım :D
MeLiqE
SüperMod
SüperMod
MeLiqE

MesajKonu: Geri: __Hayallerim___   __Hayallerim___ - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 3:03 pm

Süpermiş Bahar'cım devammm ...

__Hayallerim___
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki