Camp Rock TR'ye Hoşgeldiniz..
Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz veya Giriş Yapınız.

Zaman Yolcusunun Karısı 23ljj40
Camp Rock TR'ye Hoşgeldiniz..
Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz veya Giriş Yapınız.

Zaman Yolcusunun Karısı 23ljj40
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Zaman Yolcusunun Karısı

YazarMesaj
Vielα'
SüperMod
SüperMod
Vielα'

Üyelik Gücü : 1133
Teşekkürleri : 135

Zaman Yolcusunun Karısı Empty
MesajKonu: Zaman Yolcusunun Karısı   Zaman Yolcusunun Karısı Icon_minitimeC.tesi Tem. 03, 2010 1:25 pm

Robert Schwentke'nin yönettiği; Rachel McAdams, Eric Bana, Arliss Howard ve Ron Livingston'un oynadığı Zaman Yolcusunun Karısı (Time Traveller's Wife), 2 Ekim 2009'da vizyona giriyor.

Zaman Yolcusunun Karısı

Zaman Yolcusunun Karısı 39DC6736C35FB55E4ADF42B099D593

Robert Schwentke'nin yönettiği; Rachel McAdams, Eric Bana, Arliss Howard ve Ron Livingston'un oynadığı Zaman Yolcusunun Karısı (Time Traveller's Wife), 2 Ekim 2009'da vizyona giriyor.

Çok satan aynı adlı kitaptan uyaralanan "Zaman Yolcusunun Karısı" zamana üstün gelen bir aşkı anlatıyor. Filmin konusu kısaca şöyle:

Clare (Rachel McAdams) bütün hayatı boyunca Henry'i (Eric Bana) büyük bir aşkla sevmiştir. Clare, kaderlerinde birlikte olmalarının yazıldığına inanmaktadır, tabi ne zaman ayrılıvereceklerini de bilmez çünkü Henry bir zaman yolcusudur: Genetik bir anomali nedeniyle zaman içinde ileriye ve geriye doğru, kendi kontrolü dışında gidip gelmektedir. Henry'nin ansızın geliveren bu yolculuklarının onları ne zaman ayıracağını ve ne zaman tekrar biraraya getireceğini bilmese de, Clare, tek aşkı ile bir hayat kurabilmek için uğraşmaktan vazgeçmez.

Zaman Yolcusunun Karısı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Avril Lavigne - When You're Gone (Senin, gitmiş olduğun zaman)